Kum Silosu Temizliği

Kum Silosu Temizliği

İnşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerde kullanılan kum silolarında zamanla meydana gelen kum birikintileri siloların verimli çalışmasını etkileyen önemli etmenler arasında yer aldığından endüstriyel tesislerde kum silosu temizliği hayati bir öneme sahiptir.

Zamanla silolar içerisinde biriken kum, toz ve diğer malzemeler silo içerisindeki kumun kalitesini olumsuz etkileyebilir hatta işletme için tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Kum içerisinde bulunan kil ve milin kuma yapışması ve zamanla sertleşmesi kum silolarının hacimlerini azaltmaktadır. Temizlik işlemi kum silosu içerisindeki tortu, kir ve diğer kalıntıları gidererek işletmelerin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

ARER Çevre, profesyonel bir şekilde kum silosu temizleme hizmeti vererek işletmelerinizde oluşabilecek bu tür sorunları önlemek için ideal çözüm ortağınızdır. Uzman ekiplerimiz, son teknolojiye sahip ekipmanlar ve teknikler kullanarak kum silolarınızı temizler ve içlerindeki kalıntıları etkili bir şekilde giderir. Bu sayede işletmelerinizin üretkenliği artırırken aynı zamanda güvenliği de sağlanmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında ekibimiz ve tesisinizin güvenliğini ön planda tutuyor, çevre standartlarını da göz önünde bulundurarak işlem sırasında ortaya çıkan atıkları bertaraf edip çevre kirliliğini önlüyoruz.

Profesyonel kum silosu temizliği hizmetlerimizde aşağıdaki adımlar uygulanmaktadır;

1. Güvenlik önlemlerinin alınması,

2. Silonun boşaltılması,

3. Temizlik ekipmanlarının hazırlanması,

4. İç yüzeylerin temizlenmesi,

5. Atıkların bertarafı

6. Kontrol ve raporlama

ARER Çevre olarak, kum silosu temizliği konusundaki deneyimlerimizle endüstriyel işletmelerinizde verimliliğinizi arttırmaya yardımcı olmak adına buradayız. Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Siz İsteyin! Kum Silosu Temizliği ile verimliliğinizi arttıralım.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!