Kariyer

Kariyer

ARER, istihdamda sağlanan eşit hakların ilerlemenin ana koşulları arasında olduğuna inanmaktadır.  ARER işe alım ve istihdam konularında tek ölçü olarak, işe uygunluk vasfı aramaktadır ve seçim süreçlerinde ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlamaktadır.

Ailemize katılmayı istiyorsanız web sayfamızda yer alan iş başvuru formumuzu, lise ve üniversite öğrencisi olarak geleceğe bizlerle beraber yön vermek istiyorsanız staj başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İşe alım ve staj kabul süreçlerimizde yapılan başvurular pozisyon nitelikleri doğrultusunda filtrelenerek uygun adaylar görüşme süreçlerine davet edilmektedir. Taleplerimiz haricinde web sayfamız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular insan kaynakları havuzumuzda tutulmaktadır.

ARER ailesine gelen tüm başvurular İnsan Kaynakları tarafından titizlikle incelenerek, pozisyona uygun başvurular işe alım süreçlerine dahil edilmektedir. Kariyerinize yön vermek için aşağıdaki başvuru linklerine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!