Atık Nakliyesi

Atık Nakliyesi

ARER Çevre tarafından lisanslı silobas, havuz, açık kasa ve damperli araçlarla; hastalık, yaralanma, ölümler veya çevre felaketine yol açabilecek tehlikeli atıklar ve bunların yanı sıra tehlikesiz atıklar, türlerine ve fiziksel hallerine uygun olarak tesislerinizde değerlendirildikten sonra ara depolama, geri kazanım ve/veya bertaraf tesislerine atık nakliyesi / taşınması yapılmaktadır.

Faaliyetleri sonucunda atık üreten firmalar, Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği kapsamında mevcut uluslararası standartlara uygun olarak atık taşımacılığını gerçekleştirmelidir. Bu standartlar dahilinde atık nakliyesi / taşıma işlemini gerçekleştirme konusunda ARER Çevre olarak tek elden çözüm sunuyoruz.

Atıkların insan sağlığına ve çevreye verdiği zararların yanı sıra tesislerde görüntü kirliliği ve koku gibi çeşitli olumsuzluklar yaratabilir. Atıklar taşınarak tesisinizde meydana gelebilecek olası sorunları ortadan kaldırıp ferah bir ç alışma ortamı sunulmaktadır.

Atıklarınızın nakliyesi sırasında bütün tedbirler ve güvenlik önlemleri alınarak en iyi ve güvenli şekilde taşıma hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Tehlikeli Atık Taşıma Lisanslı araçlarımız ile tehlikeli sınıfına dahil olan atıklarınız sizlere yük olmadan sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Atık nakliyesinin Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği ile belirli kurallar çerçevesinde yapılması zorunlu kılınmıştır. ARER Çevre olarak kuralları biliyor, karşılaşılabilecek olumsuzlukları analiz ediyor ve uygun planlama ile atık nakliyesi / taşınması hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Yönetmeliklere uygun araçlar ve profesyonel ekibimiz ile; zaman ve maliyet avantajlı çözümler sunarak periyodik, kontrollü, güvenilir ve olumsuz etkileri en az olacak şekilde atıklarınızı özel ambalajlama sayesinde görsel kirlilikleri önleyerek atık sahalarınızın temiz kalmasını sağlamaktayız. Tehlikeli ve tehlikesiz atık nakliyesi / taşınması için bize ulaşın.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Siz İsteyin! Biz tehlikeli ve tehlikesiz atıklarınızı taşıyalım.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!