İple Erişim Hizmetleri

İple Erişim Hizmetleri

Geleneksel iskele ve kaldırma ekipmanları (vinç vb.) ile erişim yöntemlerinin kullanılamadığı veya verimsiz kaldığı özel çalışma alanlarında Endüstriyel Dağcılık – İple Erişim Hizmetleri tercih edilen alternatif bir erişim yöntemidir.

İple Erişim – Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri genellikle Tanklarda, Silolarda, yüksek binaların dış cephe temizliklerinde, rüzgar türbinlerinde, köprülerde, kulelerde ve endüstriyel tesisler gibi yapılarda tercih edilmektedir. Bu hizmetlerde uzmanlaşmış ekiplerimiz ve özel eğitim almış personellerimiz uygun güvenlik ekipmanlarını kullanarak yüksek bölgelerde güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

İple erişim hizmetlerinin temel unsurları, uzman ekiplerin varlığı, özel eğitim almış personelin bulunması ve uygun güvenlik ekipmanlarının kullanılmasıdır. Bu unsurlar, yüksek alanlarda güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Endüstriyel dağcılık hizmetlerinde güvenlik ve uzmanlık, kilit öneme sahiptir ve bu konuda ARER müşterilerine güvenilir ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

ARER ÇEVRE; iple erişim hizmetlerinde IRATA (Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği), EN (Avrupa Normları) ve ilgili TSE standart ve yönetmeliklerine bağlı kalarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. ARER; IRATA 1, IRATA 2 ve IRATA 3 seviye sertifikalı teknisyenleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışımızla, zaman ve maddi kayıplarınızı minimum seviyeye indirgeme ana hedef noktamızdır. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimiz sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın öncelikli hedeflerinden biridir ve bu doğrultuda kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder.

Endüstriyel dağcılık ve iple erişim hizmetleri konularında detaylı bilgi için bize ulaşın.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Siz İsteyin! Dezenfeksiyon Hizmeti ile verimliliğinizi arttıralım.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!