Havuz Temizliği

Havuz Temizliği

Arıtma tesisi ve havuzlar belirli periyotlarla temizlenmez ise fiziksel ve kimyasal şartların değişmesi sonucunda birçok konuda risk meydana getirmektedir. Ayrıca arıtma tesisi ve depolama havuzlarında zamanla oluşan dip çamurları, artıklar ve tortular verimliliği olumsuz yönde etkileyerek kapasiteyi düşürmektedir. Atık su arıtma tesisi ve havuzlarda yapılan periyodik havuz temizliği; sağlık, verimlilik ve güvenlik açısından en önemli faktördür.

Arıtma tesisleri ve havuzlarda sürekli kullanım ile oluşan deformasyonlar aksatılan temizlik periyotlarının sonucudur. Atık su arıtma tesislerinde dip çamurları sürekli olarak meydana gelmektedir. Periyodik olarak temizlik yapılmadığı takdirde tesisin performansı düşerek sağlıklı bir arıtma yapılamamaktadır. Arıtma yapılırken geçen zaman içerisinde tesis performans kaybına uğruyor ise temizlik zamanının aksadığı söylenebilir. Düzenli temizlik periyotları arıtma işleminin aksamadan yapılmasını sağlamaktadır.

Depolama ve seperatör havuzlarının verimli şekilde çalışabilmesi açısından periyodik olarak havuzun boşaltılması, dip ve yan duvarlarının temizlenmesi, temizlik sonucu ortaya çıkan atık çamurlarının yönetmeliklere uygun şekilde sahadan uzaklaştırılması gerekmektedir.

Arıtma tesisleri ve havuzların temizliğinde, temizleme esnasında çıkan atıkların uzaklaştırılması ve bertarafı ilgili yönetmelikler çerçevesinde İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları dahilinde işinde yetkin personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Havuz Temizliği yapılması istenilen sahada ön planlama ile sizi bilgilendirmekte ve çıkabilecek olumsuzlukları minimize ederek özverili çalışma ile çözüm ortağınız olmaktayız.

Alanında uzman ekipleri ile kaliteli, planlı ve güvenli temizlik hizmeti sunan ARER, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmetini sizlere sunmaktadır.

ARER, uzman teknik kadrosu ve beraberindeki son teknolojiye sahip makine ekipman parkuru ile zaman ve maddi kayıplarınızı en aza indirgeyerek Atık Su Arıtma Tesisi Çamurunun Susuzlaştırılması ve Havuz Temizliği konularında profesyonel hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Siz İsteyin! Arıtma tesisi ve havuzlarınızı temizleyelim.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!