Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik

Tesisleriniz iç ve dış ortamda kirlilik yaratacak ve verimliliği düşürecek birçok etkiye maruz kalmaktadır. Tesislerinizin daha verimli ve fonksiyonel çalışabilmesi için periyodik temizlik gereklidir. Periyodik temizleme hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre günlük, haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak verilmektedir. Eğer gereğinden fazla bir temizlik yapılırsa sizlere verimden kar ettirmesi yerine sizlere maddi açıdan zarar verebilir. Ancak doğru takip ve kontrol ile belirlenen temizlik periyodu sizlere verimden kar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple temizlik periyodu tesisleriniz için oldukça önemlidir.

Endüstriyel tesislerdeki çevresel uygulamalarda periyodik temizliğin önemi oldukça büyüktür. Endüstriyel tesisinizde üretimin durmaması periyodik temizlik ile sağlanabilir. Tesislerde kullanılan makinalar temizliğin yapılma sıklığının azalması durumunda sürekli arızalanır. Arızalanan makine nedeniyle üretim durarak ekstra maliyetli olan bakım onarım masrafı çıkabilir. Temizlik yapılmadığı sürece bu zincir tekrarlanır.

Periyodik temizlik ile tesisinizde oluşabilecek sorunları minimuma indirerek hem zaman hem maliyet açısından uygunluk sağlıyoruz. Böylelikle tesislerinizde sorunsuz çalışma gerçekleşir ve üretim durmaz.

Periyodik temizleme ile arıza ve sorunların masrafını ortadan kaldırabilir, temizleme ücretini kesintisiz çalışma imkânı ile amorti edebilirsiniz.

Farklı temizlik alanlarında periyodik temizleme hizmeti sunan ARER, sizler için temizleme hizmeti planlamasını yapıp tesisinizin veya sahanızın uygunluk durumuna göre onayladığınız periyodik temizleme planına sadık kalarak hizmetini gerçekleştirmektedir. Temizleme işleminde gerekli güvenlik önlemleri alınmakta, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun bir şekilde temizlik yapılmaktadır.

Elektrik tesisleri veya endüstriyel tesislerinizde temizlik yapılması planlanan alanlarda uzman ekibimizin yaptığı keşifler sonucu kullanılması gereken ekipman ve kimyasallar belirlenmektedir. ARER; sahanızın büyüklüğüne, temizliğin detayına, kullanılacak olan ekipman ve kimyasallara göre sizlere en uygun teklifleri sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Siz İsteyin! Periyodik temizlik ile verimliliğinizi arttıralım.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!