Gas Free Hizmeti

Gas Free Hizmeti

Gemi ve depolama tanklarının içerisinde oluşan gazların temizlenmesi ve boşaltılarak tehlikesiz hale getirilmesi için Gas Free hizmetinin yapılması gerekmektedir.

Özellikle petrol ürünleri, kimyasal ve diğer tehlikeli maddelerin taşındığı veya depolandığı gemi ve depolama tanklarında; tankların temizlenmesi ve Gas Free işlemi yapılarak tehlikeli gazların uzaklaştırılması güvenlik ve çevre koruma açısından oldukça önemlidir.

Tehlikeli depolama alanlarına emniyetli giriş, sıcak ve soğuk çalışma yapılacak olan gemi ve tank depolama tesislerinde söz konusu iş ve işlemlerden önce gaz ölçüm uzmanlarımız tarafından gaz ölçümleri yapılmaktadır. Tankların tamamında veya belirli bir bölümünde yapılacak olan soğuk/sıcak çalışma, denetim vb. özel amaç maksadıyla tank içerisinde herhangi bir parlayıcı, zehirli veya inert gaz bulunmaması için yeterli temiz havanın tank içerisine aktarılması gerekmektedir.

Sağladığımız gazdan arındırma hizmetleri sayesinde, gemi sahipleri ve tank depolama tesisleri işletmecilerinin operasyonel verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda çevresel sürdürülebilirliği de sağlamaktayız.

Arer Çevre, uzman kadrosuyla Gas Free işlemlerini ve sertifikasyon hizmetlerini sunarak, gemi ve depolama tank tesislerine güvenilir bir çözüm sağlamaktadır.

Deneyimli ekiplerimiz, son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanarak, Gas Free işlemlerini etkili bir şekilde gerçekleştirir ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Gas Free hizmeti sertifikası almak ve daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Siz İsteyin! Gas Free Hizmeti ile verimliliğinizi arttıralım.

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!